Пројекти

Кина--Марриот Хотел

Кина--Цатиц Хотел

Међународни аеродром Пекинг Цапитал

Аустралиа-Марриот Хотел

Међународни аеродром Аустралија - Сиднеј

Дубаи-Инфинити Товер

Тржни центар Аустралија-Вестфилд

Бразил -- БГ & П

Међународни аеродром у Сиднеју, Аустралија

Пољска-Цупрум Арена

Иран--Асалоуие аеродром

Аустралија-Гленфери Рд Хавтхорн

Бразил -- Фонте Арена

Саудијска Арабија - аутобуска станица Ријад

Аустралија-Атлантис хотел у Мелбурну

Аеродром Најран, Саудијска Арабија

Ред Сеа Малл КС

Маурицијус -- Зграда преко границе

Норвешка-Хотел-Тромсø

Дубаи Принцесс Товер

Цоломбиа-К Товерс

Бразилско небо корпорација

ЦЕС - Центро Емпресариал Сенадо - В.Торре 02

Међународни аеродром Панама-Токумен

Аеродром Кувајт

Иран-Афсоон торањ, Баболсар

Норвешка - Бетонмаст-Селваагбигг

Колумбија-Нуево Аеропуерто Ел Дорадо ЦАЦ.Богота